Hakkımızda

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomlarından Hasal , Türkiye’de e-ticaret sektörü dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda on binlerce ürünü bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

1967 yılında faaliyete başlayan firmamız, 2020 yılında Hasal markasıyla faaliyetini sürdürmektedir. Bu gün Hasal , geldiği konum itibarıyla Türkiye de e ticaret sektörünün en büyük şirketlerinden olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Hasal; Kurulduğu yıldan bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Hasal, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurum vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tekstil sektöründe ki tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Hasal, bugün yaklaşık 55 kategori, on binlerce ürün çeşidi, 100 den fazla markası ve geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Hasal, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Hasal; Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da e-ticaret sektörünün adil ve başarılı duruşunu geliştirmek için üzerine düşen çalışmaları sektör paydaşları ile yapmaya devam edecektir.